Tsuki Rhea β Menstruációs Kehely Csomag

Az egyik legnagyobb kapacitású menstruációs kehely a piacon. A "nagy testvér" közepes-magas méhszájhoz illeszkedik, nagyon feszes hüvely-izomzathoz és extra alacsony méhszájhoz inkább az alfa modellt javasoljuk. Erős menzesz esetén is tartós, biztos védelmet nyújt.

Miért a Tsuki?

  • Biztonság minden élethelyzetben
  • Újrafelhasználható csomagolás
  • Garanciaprogram (90 napos gyártói garancia)
8 990 Ft

Extra nagy kapacitású intimkehely közepes-magas méhszájhoz. Léglyukak nélkül is erős vákuumot hoz létre, fogantyúja magas méhszáj esetében is biztosítja a könnyű eltávolítást. Nagyon alacsony méhszáj esetén, illetve nagyon feszes izomzathoz a Rhea α modellt javasoljuk. Erős menzesz esetén is tartós, biztos védelmet nyújt.
Rhea β használata. Ne aggódj, ha elsőre nem sikerül, rengeteg segítség van a felhelyezés és használatával kapcsolatban. 


Full kapacitás: 50 ml
Hasznos kapacitás: 40 ml
Anyaga: 100% orvosi szilikon
Szín: pale mint-green

A csomag tartalma:

  • 1 db Rhea β menstruációs kehely /orvosi minőségű szilikon/
  • 1 db vászontáska
  • 1 db Használati útmutató

Mekkora méretet válasszak ?

https://www.masnis.hu/l/hogyan-merd-le-a-mehszajad-magassagat/


Ajánlott felhelyezési technika

A Rhea esetében a gyakorlati tapasztalatok alapján a legbiztosabbnak a "fordított lenyomó" hajtási mód bizonyult.

A kelyhed bal kézben tartva a peremét egy ponton a jobb mutatóujjaddal nyomd befelé, mintha be szeretnéd tűrni a kelyhed belsejébe! Ez a lenyomó hajtás, egy nagyon népszerű módszer. A fordított lenyomó hajtásnál a "csőröcskés", nyitott részt kell "alulra" fordítani, hogy a hátad vonalába kerüljön.

Ha nem boldogulsz a felhelyezéssel, a fordított lenyomó hajtás után a következőként járj el:

  • Ne rakd magasra, engedd el a "bejárathoz" közel! Egy picit visszahúzva előfordulhat, hogy kinyílik. Illetve itt ki tudod tapogatni, vannak-e behajtva maradt részek a peremen, melyeknek egy ujjal benyúlva és a hüvelyfalat a kehelytől elnyomva helyet csinálhatsz a kinyíláshoz. Ezután a létra tövénél fogva és a kehely végét mozgatva forgasd meg lassan a kelyhet (akár másfél fordulat is lehet)! Ez sokszor segít a kinyílásban, és közben felfelé is mozog a kehely, így helyére tud kerülni.
  • Bizonyos testhelyzetek, mozdulatok szintén segíthetnek abban, hogy helyére kerüljön a kehely. Végezz guggolást, ugrálj, hajolj, vagy a felhelyezéskor próbáld a fekvő (akár kádban) helyzetet, vagy tedd fel egyik lábad egy székre/kádra, vagy akár guggolásban is próbálkozhatsz!
  • Ha szivárgást tapasztalsz, egy ujjal nyúlj fel a kehely mellett, és keresd meg a méhszájad! Ha túl magasra, vagy oldalra került a kehely, akkor a méhszáj mellette helyezkedik el, és nem "belelóg", ekkor szivárgást tapasztalhatsz. Ha tudod, igazítsd meg a kelyhed, vagy távolítsd el és helyezd fel ismét, a méhszáj aktuális helyzetének figyelembevételével! A nem tökéletesen kinyílt kehely nem feltétlenül okoz szivárgást, a Rhea ekkor is képes lehet ellátni a funkcióját. Ahogy megtelik a kehely, kinyílhat, de ez nem törvényszerű. A szivárgást jellemzően a helytelen elhelyezkedés okozza, vagy ha a kehely kinyílása meg sem kezdődik.
  • Ha zavar a szár, ne vágd le azonnal, mert a felhelyezési technikád fejlődésének hatására, vagy akár vándorló méhszáj esetén később még hiányozhat, a teljes csonkolás hatására pedig akár instabillá is válhat a kelyhed. Azt javasoljuk, hogy inkább fordítsd vissza és tűrd a kehelytest mellé, ha zavar. Ha pedig úgy forgatod, hogy a nagyajkakkal párhuzamosan álljon, lehet, hogy erre sem lesz szükséged!